COATED ALUMINUM FRAME

Reddington 6-Piece Set Furniture Sectional Living Room Sofa.

TIME FOR A NEW SPEAKER?

Bring The Best Experience Home With A Speaker From Marshall.

HIGH STRENGTH AND DURABLE

Buy The Best Tourist Equipment For An Excellent Holiday.

TOP CATEGORIES

SPECIAL OFFER
New
 • New
 • FEATURED
 • TOP SELLERS

PANTHENOL HYALURON & ACTISPHERE Q10 KREMA 50ml

Panthenol Hyaluron & Actisphere Q10 е лесен крем со хијалурон, актисфери на коензим Q10 и растителни масла. Овој крем со пантенол ја подмладува кожата на лицето и обезбедува антиоксидантна заштита. Го враќа природно сјајниот и јасен изглед на кожата. Кремот интензивно ја подмладува кожата и го враќа нејзиниот природно сјаен изглед, притоа обезбедувајќи исклучителна заштита од штетните надворешни фактори. Тип на кожа: Panthenol Hyaluron & Actisphere Q10 кремот е погоден за сите типови на кожа, особено за сува, опуштена и склона кон брчки. - Лесна хидратантна крема за секојдневна нега и подмладување на кожата на лицето и вратот. - Ја смирува, обновува и хидрира кожата. - Ги намалува знаците на стареење: брчки, опуштеност и уморен изглед на кожата. - Формулата со пантенол и коензим Q10 ја зајакнува заштитната улога на кожата и ја штити од надворешни штетни фактори. - По нанесувањето, ја прави кожата инстантно мека и еластична. Примена: Наутро, навечер или по потреба нанесете ја кремата на темелно исчистена кожа.

Серумски сет HYALURON MESOLIFT за мезотерапија третман без игли

Серумите Mesmerie Hyaluron Mesolift се специјално дизајнирани да работат на уреди за мезотерапија без игли, овозможуваат брзи и ефективни резултати. Нивната главна задача е видливо подмладување на кожата, измазнување на брчките, подобрување на цврстината, подигнување на тонусот и подобрување на квалитетот на кожата. Ефекти видливи по првиот третман со мезотерапија: - Намалена видливост на брчките и фините линии на лицето и околу очите и усните - Итно подигнување на тонот (ефект на кревање) - Видливо подобрување на цврстината и еластичноста - Намалена видливост на темни дамки и дамки - Униформиран тен - Хидратација - Светол и освежен изглед - Витален и сјаен изглед (оксигенација и енергизација со употреба на серумот Smart Beauty 72) Ефекти по 6 мезотерапија третмани: - Видно подмладен изглед - Измазнети и исполнети брчки и фини линии - Одложено формирање и продлабочување на мимичните брчки - Подигнат тонус, поцврста и поеластична кожа - стимулација на синтезата на млад колаген - Видно омекнати дамки и дамки и намалување на нивното настанување - Ги успорува процесите на стареење кои доведуваат до појава на брчки - Ги намалува лузните и другите кожни неправилности - Совршено хидрирана и сјајна кожа со изедначен тен - Заштитена кожа со посилен имунолошки одговор на надворешни агресори - Обновена, регенерирана кожа, витален и здрав изглед Тип на кожа за Magic Ageless Serum: Сите типови на кожа, особено зрела и склона кон брчки кожа со нерамномерен тен. Тип на кожа за Hyalift 3D серум: Сите типови на кожа, особено лабава и кожа која бара регенерација, зајакнување и зацврстување. Серумот е прилагоден и за млада кожа (30+), со цел да се одржи јасен, младешки изглед и да се спречи губење на тонусот и појавата на брчки. Поставете ги содржините: Magic Ageless серум против брчки 125ml, MS-01 Hyalift 3D лифтинг серум 125ml, MS-03 Hyaluron Intensive серум 125ml, MS-04

МИНИ СЕТ ЗА ЧИСТЕЊЕ за чиста, хидрирана и сјајна кожа на лицето

Мини сетот за чистење е збир на основни, дневни препарати за чистење и пилинг на кожата на лицето, вклучувајќи хранлива, хидратантна крема за зачувување на колагенот. 1. Чистење Млеко и тоник за секојдневно чистење на кожата на база на роза, за чиста и нежна кожа на лицето и вратот. Нежно млеко за длабинско чистење 70мл Нежен тоник за длабоко чистење 70 ml 2. Пилинг на лице Пилинг 2 во 1 со карактеристики на маска за лице, на база на глина, екстракт од алги и семки од кајсија. Целосно ги отстранува мртвите клетки од површината на кожата, правејќи го тенот светол и чист. За беспрекорен тен, еднаш неделно нанесувајте маска за пилинг. Кадифе мека олиго пилинг маска 2 во 1 - 30 мл 3. Масажа на лице Крем против стареење за подобрување на цврстината и еластичноста на кожата на лицето. Кремот е формулиран за поддршка на колаген и спречување на брчки. Лесно на допир, добро се шири, што овозможува мини масажа во вашиот дом. Можете да го користите секој ден или после вашиот ритуал за нега на лице. Крем за масажа за лице Formness Booster - 30ml Тип на кожа: нормална, зрела, дехидрирана, сува и чувствителна

ХИАЛУРОН КОЛАГЕН 3 ЛИФТ КРЕМ за подмладување со ефект на затегнување 250мл

Кремот Hyaluron Collagen 3 Lift за затегнување и анти-стареење на кожата (зацврстување, анти-стареење), содржи активни супстанции кои ја подобруваат структурата на кожата на лицето, ја измазнуваат нејзината површина и го зголемуваат нејзиниот тон, правејќи ја еластична и цврста. Благодарение на ефектот на УВ бисери, покрај заштитата, кожата добива и блескав изглед со изедначен тен. Кремот е идеален за пределот на вратот и деколтето. Тип на кожа: Hyaluron Collagen 3 Lift кремот е погоден за сите типови на кожа, особено за опуштена, уморна и склона кон брчки. Активни состојки: засилувач на колаген и еластин (го стимулира создавањето на млад колаген и обезбедува еластичност на кожата), хијалуронска киселина нова генерација (Cube3), антихијалуронидаза (го спречува разградувањето на хијалуронот), природно растително масло, природен екстракт од билки, УВ бисери ( заштита и сјај на кожата). Примена: Откако ќе го завршите соодветниот третман на лице, нанесете ја кремата на лицето, вратот и деколтето и со нежни движења измасирајте ја во кожата. Потрошувачка по третман: 1-2 ml

OXYFY ME 72 Hyaluron & Oxygen serum 15ml

OxyFy Me 72 Hyaluron & Oxygen е моќен серум дизајниран против стареење на кожата, за освежување и навлажнување на кожата до 72 часа (анти-стареење, освежување, долготрајно навлажнување до 72 часа). Овој серум ги снабдува клетките на кожата со чист кислород и и дава на кожата свеж и витален изглед. Серумот длабоко ја хидрира и ревитализира кожата, ја враќа нејзината еластичност и еластичност и ја подобрува нејзината структура. Одличен е за спречување на стареење на кожата на лицето. Активни состојки: Fiflow BB61 (ги снабдува клетките со кислород), Hydroviton plus (обезбедува продолжена хидратација до 72 часа), Хијалуронска киселина нова генерација (Cube3). Тип на кожа: OxyFy Me 72 Hyaluron & Oxygen серумот е наменет за сите типови на кожа, а особено се препорачува за дехидрирана, чувствителна и кожа која ја изгубила свежината и сјајниот изглед. Примена: Нанесете го серумот OxyFy Me 72 Hyaluron & Oxygen на темелно подготвената кожа на лицето, вратот и деколтето и нанесете соодветен професионален третман. Потрошувачка по третман: 3 - 6 капки.

MOST POPULAR

Cum cubilia ac fringilla lorem
quis himenaeos velit.
1.

Home Delivery.

The European languages.

2.

Order As a Gift.

Donec odio etiam sceles.

3.

High Quality.

Curabitur hac hac maece.

4.

Buy With Joy.

Ullamcorper magna nec.

FOR TRAVELERS
New
 • New
 • FEATURED
 • TOP SELLERS

PANTHENOL HYALURON & ACTISPHERE Q10 KREMA 50ml

Panthenol Hyaluron & Actisphere Q10 е лесен крем со хијалурон, актисфери на коензим Q10 и растителни масла. Овој крем со пантенол ја подмладува кожата на лицето и обезбедува антиоксидантна заштита. Го враќа природно сјајниот и јасен изглед на кожата. Кремот интензивно ја подмладува кожата и го враќа нејзиниот природно сјаен изглед, притоа обезбедувајќи исклучителна заштита од штетните надворешни фактори. Тип на кожа: Panthenol Hyaluron & Actisphere Q10 кремот е погоден за сите типови на кожа, особено за сува, опуштена и склона кон брчки. - Лесна хидратантна крема за секојдневна нега и подмладување на кожата на лицето и вратот. - Ја смирува, обновува и хидрира кожата. - Ги намалува знаците на стареење: брчки, опуштеност и уморен изглед на кожата. - Формулата со пантенол и коензим Q10 ја зајакнува заштитната улога на кожата и ја штити од надворешни штетни фактори. - По нанесувањето, ја прави кожата инстантно мека и еластична. Примена: Наутро, навечер или по потреба нанесете ја кремата на темелно исчистена кожа.

Серумски сет HYALURON MESOLIFT за мезотерапија третман без игли

Серумите Mesmerie Hyaluron Mesolift се специјално дизајнирани да работат на уреди за мезотерапија без игли, овозможуваат брзи и ефективни резултати. Нивната главна задача е видливо подмладување на кожата, измазнување на брчките, подобрување на цврстината, подигнување на тонусот и подобрување на квалитетот на кожата. Ефекти видливи по првиот третман со мезотерапија: - Намалена видливост на брчките и фините линии на лицето и околу очите и усните - Итно подигнување на тонот (ефект на кревање) - Видливо подобрување на цврстината и еластичноста - Намалена видливост на темни дамки и дамки - Униформиран тен - Хидратација - Светол и освежен изглед - Витален и сјаен изглед (оксигенација и енергизација со употреба на серумот Smart Beauty 72) Ефекти по 6 мезотерапија третмани: - Видно подмладен изглед - Измазнети и исполнети брчки и фини линии - Одложено формирање и продлабочување на мимичните брчки - Подигнат тонус, поцврста и поеластична кожа - стимулација на синтезата на млад колаген - Видно омекнати дамки и дамки и намалување на нивното настанување - Ги успорува процесите на стареење кои доведуваат до појава на брчки - Ги намалува лузните и другите кожни неправилности - Совршено хидрирана и сјајна кожа со изедначен тен - Заштитена кожа со посилен имунолошки одговор на надворешни агресори - Обновена, регенерирана кожа, витален и здрав изглед Тип на кожа за Magic Ageless Serum: Сите типови на кожа, особено зрела и склона кон брчки кожа со нерамномерен тен. Тип на кожа за Hyalift 3D серум: Сите типови на кожа, особено лабава и кожа која бара регенерација, зајакнување и зацврстување. Серумот е прилагоден и за млада кожа (30+), со цел да се одржи јасен, младешки изглед и да се спречи губење на тонусот и појавата на брчки. Поставете ги содржините: Magic Ageless серум против брчки 125ml, MS-01 Hyalift 3D лифтинг серум 125ml, MS-03 Hyaluron Intensive серум 125ml, MS-04

МИНИ СЕТ ЗА ЧИСТЕЊЕ за чиста, хидрирана и сјајна кожа на лицето

Мини сетот за чистење е збир на основни, дневни препарати за чистење и пилинг на кожата на лицето, вклучувајќи хранлива, хидратантна крема за зачувување на колагенот. 1. Чистење Млеко и тоник за секојдневно чистење на кожата на база на роза, за чиста и нежна кожа на лицето и вратот. Нежно млеко за длабинско чистење 70мл Нежен тоник за длабоко чистење 70 ml 2. Пилинг на лице Пилинг 2 во 1 со карактеристики на маска за лице, на база на глина, екстракт од алги и семки од кајсија. Целосно ги отстранува мртвите клетки од површината на кожата, правејќи го тенот светол и чист. За беспрекорен тен, еднаш неделно нанесувајте маска за пилинг. Кадифе мека олиго пилинг маска 2 во 1 - 30 мл 3. Масажа на лице Крем против стареење за подобрување на цврстината и еластичноста на кожата на лицето. Кремот е формулиран за поддршка на колаген и спречување на брчки. Лесно на допир, добро се шири, што овозможува мини масажа во вашиот дом. Можете да го користите секој ден или после вашиот ритуал за нега на лице. Крем за масажа за лице Formness Booster - 30ml Тип на кожа: нормална, зрела, дехидрирана, сува и чувствителна

ХИАЛУРОН КОЛАГЕН 3 ЛИФТ КРЕМ за подмладување со ефект на затегнување 250мл

Кремот Hyaluron Collagen 3 Lift за затегнување и анти-стареење на кожата (зацврстување, анти-стареење), содржи активни супстанции кои ја подобруваат структурата на кожата на лицето, ја измазнуваат нејзината површина и го зголемуваат нејзиниот тон, правејќи ја еластична и цврста. Благодарение на ефектот на УВ бисери, покрај заштитата, кожата добива и блескав изглед со изедначен тен. Кремот е идеален за пределот на вратот и деколтето. Тип на кожа: Hyaluron Collagen 3 Lift кремот е погоден за сите типови на кожа, особено за опуштена, уморна и склона кон брчки. Активни состојки: засилувач на колаген и еластин (го стимулира создавањето на млад колаген и обезбедува еластичност на кожата), хијалуронска киселина нова генерација (Cube3), антихијалуронидаза (го спречува разградувањето на хијалуронот), природно растително масло, природен екстракт од билки, УВ бисери ( заштита и сјај на кожата). Примена: Откако ќе го завршите соодветниот третман на лице, нанесете ја кремата на лицето, вратот и деколтето и со нежни движења измасирајте ја во кожата. Потрошувачка по третман: 1-2 ml

OXYFY ME 72 Hyaluron & Oxygen serum 15ml

OxyFy Me 72 Hyaluron & Oxygen е моќен серум дизајниран против стареење на кожата, за освежување и навлажнување на кожата до 72 часа (анти-стареење, освежување, долготрајно навлажнување до 72 часа). Овој серум ги снабдува клетките на кожата со чист кислород и и дава на кожата свеж и витален изглед. Серумот длабоко ја хидрира и ревитализира кожата, ја враќа нејзината еластичност и еластичност и ја подобрува нејзината структура. Одличен е за спречување на стареење на кожата на лицето. Активни состојки: Fiflow BB61 (ги снабдува клетките со кислород), Hydroviton plus (обезбедува продолжена хидратација до 72 часа), Хијалуронска киселина нова генерација (Cube3). Тип на кожа: OxyFy Me 72 Hyaluron & Oxygen серумот е наменет за сите типови на кожа, а особено се препорачува за дехидрирана, чувствителна и кожа која ја изгубила свежината и сјајниот изглед. Примена: Нанесете го серумот OxyFy Me 72 Hyaluron & Oxygen на темелно подготвената кожа на лицето, вратот и деколтето и нанесете соодветен професионален третман. Потрошувачка по третман: 3 - 6 капки.
ALL FOR GARDEN
New
 • New
 • FEATURED
 • TOP SELLERS

FURNITURE CATEGORIES

You must select your brand attribute in Theme Settings -> Shop -> Brands
SPECIAL OFFER
New
 • New
 • FEATURED
 • TOP SELLERS

PANTHENOL HYALURON & ACTISPHERE Q10 KREMA 50ml

Panthenol Hyaluron & Actisphere Q10 е лесен крем со хијалурон, актисфери на коензим Q10 и растителни масла. Овој крем со пантенол ја подмладува кожата на лицето и обезбедува антиоксидантна заштита. Го враќа природно сјајниот и јасен изглед на кожата. Кремот интензивно ја подмладува кожата и го враќа нејзиниот природно сјаен изглед, притоа обезбедувајќи исклучителна заштита од штетните надворешни фактори. Тип на кожа: Panthenol Hyaluron & Actisphere Q10 кремот е погоден за сите типови на кожа, особено за сува, опуштена и склона кон брчки. - Лесна хидратантна крема за секојдневна нега и подмладување на кожата на лицето и вратот. - Ја смирува, обновува и хидрира кожата. - Ги намалува знаците на стареење: брчки, опуштеност и уморен изглед на кожата. - Формулата со пантенол и коензим Q10 ја зајакнува заштитната улога на кожата и ја штити од надворешни штетни фактори. - По нанесувањето, ја прави кожата инстантно мека и еластична. Примена: Наутро, навечер или по потреба нанесете ја кремата на темелно исчистена кожа.

Серумски сет HYALURON MESOLIFT за мезотерапија третман без игли

Серумите Mesmerie Hyaluron Mesolift се специјално дизајнирани да работат на уреди за мезотерапија без игли, овозможуваат брзи и ефективни резултати. Нивната главна задача е видливо подмладување на кожата, измазнување на брчките, подобрување на цврстината, подигнување на тонусот и подобрување на квалитетот на кожата. Ефекти видливи по првиот третман со мезотерапија: - Намалена видливост на брчките и фините линии на лицето и околу очите и усните - Итно подигнување на тонот (ефект на кревање) - Видливо подобрување на цврстината и еластичноста - Намалена видливост на темни дамки и дамки - Униформиран тен - Хидратација - Светол и освежен изглед - Витален и сјаен изглед (оксигенација и енергизација со употреба на серумот Smart Beauty 72) Ефекти по 6 мезотерапија третмани: - Видно подмладен изглед - Измазнети и исполнети брчки и фини линии - Одложено формирање и продлабочување на мимичните брчки - Подигнат тонус, поцврста и поеластична кожа - стимулација на синтезата на млад колаген - Видно омекнати дамки и дамки и намалување на нивното настанување - Ги успорува процесите на стареење кои доведуваат до појава на брчки - Ги намалува лузните и другите кожни неправилности - Совршено хидрирана и сјајна кожа со изедначен тен - Заштитена кожа со посилен имунолошки одговор на надворешни агресори - Обновена, регенерирана кожа, витален и здрав изглед Тип на кожа за Magic Ageless Serum: Сите типови на кожа, особено зрела и склона кон брчки кожа со нерамномерен тен. Тип на кожа за Hyalift 3D серум: Сите типови на кожа, особено лабава и кожа која бара регенерација, зајакнување и зацврстување. Серумот е прилагоден и за млада кожа (30+), со цел да се одржи јасен, младешки изглед и да се спречи губење на тонусот и појавата на брчки. Поставете ги содржините: Magic Ageless серум против брчки 125ml, MS-01 Hyalift 3D лифтинг серум 125ml, MS-03 Hyaluron Intensive серум 125ml, MS-04

МИНИ СЕТ ЗА ЧИСТЕЊЕ за чиста, хидрирана и сјајна кожа на лицето

Мини сетот за чистење е збир на основни, дневни препарати за чистење и пилинг на кожата на лицето, вклучувајќи хранлива, хидратантна крема за зачувување на колагенот. 1. Чистење Млеко и тоник за секојдневно чистење на кожата на база на роза, за чиста и нежна кожа на лицето и вратот. Нежно млеко за длабинско чистење 70мл Нежен тоник за длабоко чистење 70 ml 2. Пилинг на лице Пилинг 2 во 1 со карактеристики на маска за лице, на база на глина, екстракт од алги и семки од кајсија. Целосно ги отстранува мртвите клетки од површината на кожата, правејќи го тенот светол и чист. За беспрекорен тен, еднаш неделно нанесувајте маска за пилинг. Кадифе мека олиго пилинг маска 2 во 1 - 30 мл 3. Масажа на лице Крем против стареење за подобрување на цврстината и еластичноста на кожата на лицето. Кремот е формулиран за поддршка на колаген и спречување на брчки. Лесно на допир, добро се шири, што овозможува мини масажа во вашиот дом. Можете да го користите секој ден или после вашиот ритуал за нега на лице. Крем за масажа за лице Formness Booster - 30ml Тип на кожа: нормална, зрела, дехидрирана, сува и чувствителна

ХИАЛУРОН КОЛАГЕН 3 ЛИФТ КРЕМ за подмладување со ефект на затегнување 250мл

Кремот Hyaluron Collagen 3 Lift за затегнување и анти-стареење на кожата (зацврстување, анти-стареење), содржи активни супстанции кои ја подобруваат структурата на кожата на лицето, ја измазнуваат нејзината површина и го зголемуваат нејзиниот тон, правејќи ја еластична и цврста. Благодарение на ефектот на УВ бисери, покрај заштитата, кожата добива и блескав изглед со изедначен тен. Кремот е идеален за пределот на вратот и деколтето. Тип на кожа: Hyaluron Collagen 3 Lift кремот е погоден за сите типови на кожа, особено за опуштена, уморна и склона кон брчки. Активни состојки: засилувач на колаген и еластин (го стимулира создавањето на млад колаген и обезбедува еластичност на кожата), хијалуронска киселина нова генерација (Cube3), антихијалуронидаза (го спречува разградувањето на хијалуронот), природно растително масло, природен екстракт од билки, УВ бисери ( заштита и сјај на кожата). Примена: Откако ќе го завршите соодветниот третман на лице, нанесете ја кремата на лицето, вратот и деколтето и со нежни движења измасирајте ја во кожата. Потрошувачка по третман: 1-2 ml

OXYFY ME 72 Hyaluron & Oxygen serum 15ml

OxyFy Me 72 Hyaluron & Oxygen е моќен серум дизајниран против стареење на кожата, за освежување и навлажнување на кожата до 72 часа (анти-стареење, освежување, долготрајно навлажнување до 72 часа). Овој серум ги снабдува клетките на кожата со чист кислород и и дава на кожата свеж и витален изглед. Серумот длабоко ја хидрира и ревитализира кожата, ја враќа нејзината еластичност и еластичност и ја подобрува нејзината структура. Одличен е за спречување на стареење на кожата на лицето. Активни состојки: Fiflow BB61 (ги снабдува клетките со кислород), Hydroviton plus (обезбедува продолжена хидратација до 72 часа), Хијалуронска киселина нова генерација (Cube3). Тип на кожа: OxyFy Me 72 Hyaluron & Oxygen серумот е наменет за сите типови на кожа, а особено се препорачува за дехидрирана, чувствителна и кожа која ја изгубила свежината и сјајниот изглед. Примена: Нанесете го серумот OxyFy Me 72 Hyaluron & Oxygen на темелно подготвената кожа на лицето, вратот и деколтето и нанесете соодветен професионален третман. Потрошувачка по третман: 3 - 6 капки.

3D GOLD PEEL OFF MASK – GOLD MASK против брчки за подмладување

Со 24К злато со 99,99% чистота Луксузната златна маска за кожа делува на сите витални функции на кожата: обновување, хидратација, заштита, исхрана. Златната маска содржи 24К златен прав со чистота од 99,99%. Златото е благороден метал кој има низа придобивки за изгледот на кожата на лицето и спаѓа во категоријата состојки против стареење кои ги забавуваат процесите кои водат до стареење на кожата. Бенефит 3D GOLD GOLD МАСКИ за лице: - Помага во намалување на длабочината на брчките и фините линии - Ја подобрува цврстината и еластичноста на кожата - Ја заштитува кожата од надворешни фактори кои можат да ја нарушат нејзината функција - златото е моќен антиоксиданс - Ја подобрува циркулацијата, што овозможува подлабока апсорпција на хранливите материи од препаратот - Ја смирува кожата и спречува иритација - Го прави тенот посветол и посјаен, ја ублажува хиперпигментацијата на кожата - Ја хидрира и чисти кожата Тип на кожа: Сите типови на кожа, чувствителна, кожа склона кон предвремено стареење, акнеична и комбинирана, дехидрирана, сува. Маската можете да ја користите и за кожата на лицето и вратот. Активни состојки: 24К златен прав, алги од океанот. Примена: За третман на лице, измешајте 15 g прашок со 45 g вода на собна температура (20-25 °C). Брзо мешајте со шпатула околу 1 минута. Оставете ја маската на кожата најмалку 20 минути. После тоа, отстранете ја маската целосно. Цена по третман: 10 - 15 g

OXYFY ME 72 OXYGEN PEEL OFF МАСКА со кислород за сјаен и подмладен изглед 150гр

Oxyfy Me Oxygen Awekening & Renewing Peel Off маската ја прави кожата мека како свила, освежена и негувана. Содржи комбинација од Алгалита и зелена глина, кои имаат тројно дејство на поправка на структурата на кожата на лицето. Маската ја пилинг кожата, ја чисти од мртвите клетки и нечистотии, ја ревитализира кожата, го подобрува снабдувањето со чист кислород и ја храни кожата бидејќи е богата со олигоминерали од Алгалита (алги која содржи 32 хранливи материи). Оваа пилинг маска е наменета за ревитализација, навлажнување и мазност на кожата. Активни состојки: алгалит, зелена глина Тип на кожа: Oxyfy Me Oxygen Awakening & Renewing Peel Off Mask е наменета за сите типови на кожа, особено за сива, безживотна и уморна кожа. Примена: За третман на лице, измешајте 15 g пудра со 45 g вода на собна температура (20-25 °C). Добро измешајте со шпатула додека состојките не се соединат во изедначена смеса (приближно 1 минута). Нанесете ја маската веднаш на чиста кожа во слој со средна дебелина и избегнувајте го пределот на веѓите. Маската треба да се исуши околу 6 минути, а по сушењето да остане уште најмалку 10 минути, по што може целосно да се отстрани. На кожата нема да останат никакви траги од маската, туку само благ мирис на зелен чај. Цена по третман: 15 гр

OUR BLOG