Silcare – Base One Primer + Vitamins

Silcare – Base One Primer + Vitamins

410.00 ден

Карактеристики:

  • Без киселина
  • Содржи витамини А, Е, Б7, Б8 и калциум пантотенат
  • Не е потребно печење
  • Неопходен кај гел, хибрид и акрилен маникир
  • Неинвазивен за природниот нокт

*доставата е бесплатна која ќе се изврши во наредните 72 часа (3 работни денови).
*за повеќе информации јавете се на: 075 46 90 91

5 in stock

Спореди
X