Calming Oil

Calming Oil

2,420.00 ден

Третман на слатко масло, хидрантно дејство, природно масло збогатено со кератин и витамин Е, особено индицирано за технички третмани и чувствителна кожа.
Кутија со 24 шишиња од 15 ml.

Може да купите и само едно шишенце.

Compare
Category:
X