Trend Up – маска за коса со морков

Sale!

Trend Up – маска за коса со морков

830.00 ден

Маска за коса морков

Негување и ревитализирачка маска со формула од ленено семе и екстракт од морков, за третирана и оштетена коса.

Ја враќа природната мекост и еластичност косата

Достапно од 1000 мл.

*доставата е бесплатна која ќе се изврши во наредните 72 часа (3 работни денови).
*за повеќе информации јавете се на: 075 46 90 91

Спореди
X