Beauty – балсам со ленено семе

Beauty – балсам со ленено семе

430.00 ден

Балсам од ленено семе за регенерација и хидратација на сува и третирана коса. Благодарение на својата формула извршува реконструирање уште од првото нанесување.
Начин на употреба:
Шампонирајте ја влажната коса, оставете го балсамот неколку минути и исплакнете го темелно со топла вода.

*доставата е бесплатна која ќе се изврши во наредните 72 часа (3 работни денови).
*за повеќе информации јавете се на: 075 46 90 91

5 in stock

Спореди
X