Euphytos Shampoo – 95% природни суровини

Euphytos Shampoo – 95% природни суровини

665.00 ден

Sea Force Euphytos е шампон против опаѓање кој благодарение на екстрактите од микро алги може да ја заштити косата од сите извори на стрес во животната средина ја храни и оживува вашата коса. Не содржи ГМО и соли. 95% природни суровини.

*доставата е бесплатна која ќе се изврши во наредните 72 часа (3 работни денови).
*за повеќе информации јавете се на: 075 46 90 91

5 in stock

Спореди
X