Glossy

Glossy

420.00 ден

Формулата на Glossy е направена од ленено масло и светол силикон кој ја заштитува и фиксира косата, со што ја прави сјајни и додава дебелина, без да ја отежнува.
A finishing product with an extremely high shining power.

Достапност: 120мл.

Compare
X