Trend Up – маска за коса со алое

Sale!

Trend Up – маска за коса со алое

830.00 ден

Маска за коса Алое

Маска за смирување на скалпот збогатена со екстракти од алое вера и матичен млеч, идеална за чувствителнa и третирана коса.

Благодарение на неговата прочистувачка и хидрантна акција, го олеснува и го смирува скалпот; ја храни и ја омекнува косата олеснувајќи ја за чешел.

Достапност од 1000 ml.

*доставата е бесплатна која ќе се изврши во наредните 72 часа (3 работни денови).
*за повеќе информации јавете се на: 075 46 90 91

5 in stock

Спореди
X