Hair Care Repair Mask – Argan Oil & Keratin

Hair Care Repair Mask – Argan Oil & Keratin

900.00 ден

Арган & Кератин – Маска за коса
Маска за коса која благодарение на својот состав со арган и кератински протеини дава долготраен ефект, длабоко го негува, обновува, храни и штити влакното на косата.
Идеална за одржување и зајакнување на бојата на косата, давајќи и висок сјај.
Начин на употреба:
После шампонирање нанесете ја маската на косата и благо масирајте ја. Оставете ја да делува две до три минути, исплакнете ја со млака вода и исушете ја на вообичаен начин.

*доставата е бесплатна која ќе се изврши во наредните 72 часа (3 работни денови).
*за повеќе информации јавете се на: 075 46 90 91

3 in stock

Спореди
X