Reconstructive Hair Shampoo

Reconstructive Hair Shampoo

445.00 ден

Шампон со деликатна формула богат со кератин и амино киселини, добар за создавање баланс на ослабените влакна на косата.

Помага при обновување на јачината и еластичноста на косата.

Достапно во шишиња од 250мл.

*доставата е бесплатна која ќе се изврши во наредните 72 часа (3 работни денови).
*за повеќе информации јавете се на: 075 46 90 91

5 in stock

Спореди
X