Hair Care – Арганово масло за коса 30ml

Hair Care – Арганово масло за коса 30ml

370.00 ден

Длабоко негувачки серум кој поради специфичните својства на маслото од Арган и Кератин ја храни, навлажнува и ја штити косата.
Го враќа сјајот и еластичноста на косата уште при првото нанесување.

*доставата е бесплатна која ќе се изврши во наредните 72 часа (3 работни денови).
*за повеќе информации јавете се на: 075 46 90 91

3 in stock

Спореди
X