Trend Up – Шампон со Алое

Trend Up – Шампон со Алое

750.00 ден

Алое шампон, со Aloe Vera и Royal Jelly.

Шампон за коса збогатен со екстракти од алое вера и матичен млеч, за чувствителна, сува и третирана коса.

Ја прочистува и хидрира кожата; Високо богат со протеини, го гарантира постојаното снабдување со хранливост на косата.

Достапно во шише од 1000 ml.

  • За третирана, сензитивна и мека коса
  • Богат со протеини
  • Со алое вера и матичен млеч

*доставата е бесплатна која ќе се изврши во наредните 72 часа (3 работни денови).
*за повеќе информации јавете се на: 075 46 90 91

Спореди
X