Trend Up – Шампон со морков

Trend Up – Шампон со морков

750.00 ден

Негување и ревитализација на шампонот за коса, со формула за масло од ленено семе и морков.

Идеални за безживотна стресна коса или коса која честопати се подложува на технички третмани;

Остава косата да блеска и мека.

Достапно во шишиња од 1000 мл.

*доставата е бесплатна која ќе се изврши во наредните 72 часа (3 работни денови).
*за повеќе информации јавете се на: 075 46 90 91

Спореди
X