Silcare – Top Coat The Garden Of Colour

Silcare – Top Coat The Garden Of Colour

966.00 ден

    Карактеристики:

  • Тенок
  • Самонивелирачки
  • Совршено лепење
  • Намален непријатен мирис
  • брзо се суши
  • Се пече со LED и UV ламба
  • Висок квалитет
  • Хемиски безбеден Висок сјај

*доставата е бесплатна која ќе се изврши во наредните 72 часа (3 работни денови).
*за повеќе информации јавете се на: 075 46 90 91

5 in stock

Спореди
X