Parlux ALYON®- Професионален Фен

Parlux ALYON®- Професионален Фен

7,950.00 ден

Врвен во класата на професионални фенови за коса,Alyon од брендот Parlux се карактеризира со моќна технологија и патентиран систем.
• Моторот од 2.250 W го прави најмоќниот фен за коса што може да се пофали со дури 3.000 работни часови, што значи дека може да го оставите да работи 125 дена без престан;
• Патентираниот “Hair Free System” го штити фенот од влегување на влакна од косата во внатрешноста, со што се заштитува моторот и и го продолжува животниот век;
• 2 брзини
• 4 температури
• копче за ладен воздух
• 3 метри кабел
• лесен и ергономски дизајн

*доставата е бесплатна која ќе се изврши во наредните 72 часа (3 работни денови).
*за повеќе информации јавете се на: 075 46 90 91

1 in stock

Спореди
X