Нови продукти

Погледнете
 • Base One Gel UV Clear

  Base One Gel UV Clear e создаден според современ рецепт кој произведува екстремно издржливи полимерни секвенци на гел маса. Масата е издржлива и флексибилна а во исто време одлично прилега со природниот дел од ноктот.

 • Beat Spray
  350.00 ден

  Екстра силен лак за коса. Идеален за одржување на сите видови природна коса. Дава волумен на косата без да ја направите вашата коса мрсна. Може лесно да се отстрани. Достапно во шишиња од 500 мл.

 • Calming Oil
  2,420.00 ден

  Третман на слатко масло, хидрантно дејство, природно масло збогатено со кератин и витамин Е, особено индицирано за технички третмани и чувствителна кожа. Кутија со 24 шишиња од 15 ml. Може да купите и само едно шишенце.

 • Carrot Hair Mask
  875.00 ден

  Маска за коса морков Негување и ревитализирачка маска со формула од ленено семе и екстракт од морков, за третирана и оштетена коса. Ја враќа природната мекост и еластичност косата Достапно од 1000 мл.

 • Color фарба - TrendUp
  600.00 ден

  Color фарбата за коса од брендот TrendUp

Портфолио

Новости

Бидете во тек со новостите

Домашна маска за лице против брчки

Брчките околу очите и подочниците се чест проблем во поодминати години. Жените користат разни лосиони за затегнување на кожата, која поради староста ја изгубила еластичноста. Не можеме да кажеме...

Види повеќе

Црн пипер – фантастичен за нега на лице и коса, еве како да ги направете маските

Веројатно ви се познати добрите страни на црниот пипер за подобрување на циркулацијата, за намалување на мастите во крвта, за забрзување на метаболизмот при диетите, но знаевте ли дека...

Види повеќе

Достава

Достава до домашна адреса

Stefi Point Kozmetika

Услови за користење

Контакт

Контактирајте не 02 306 6295

X