Shape Oil Xflex

450.00 ден

Идеално за обликување на косата, ја остава косата мека и еластична.
Штити од УВ зраци.

*доставата е бесплатна која ќе се изврши во наредните 72 часа (3 работни денови).
*за повеќе информации јавете се на: 075 46 90 91

Спореди
X