Се прикажуваат 1–12 од 50 резултати

Прикажи 9 24 36

BEAT UP HOLD HAIRSPRAY – Лак за коса

480 ден
Пена за коса која и дава на косата волумен од коренот до врвовите. Идеална за тенка коса. Идеален за додатен волумен и заштита на сите типови на фризури. Својства: • Ултра јака фиксација • Полн волумен Нелепливо *бесплатна достава која ќе се изврши во наредните 72 часа (3 работни денови). *за повеќе информации јавете се на: 075 46 90 91

CONTROL HOLD HAIR WAX

Original price was: 550 ден.Current price is: 460 ден.
Сјаен восок за перфектна контрола на стилизирањето. Својства: • Сјаен и долготраен ефект *бесплатна достава која ќе се изврши во наредните 72 часа (3 работни денови). *за повеќе информации јавете се на: 075 46 90 91

FULL VOLUME UP SPRAY

Original price was: 880 ден.Current price is: 750 ден.
Предности: Го здебелува влакното • Дава волумен од самиот корен на влакното • Дава инстантен ефект на подебело влакно *бесплатна достава која ќе се изврши во наредните 72 часа (3 работни денови). *за повеќе информации јавете се на: 075 46 90 91

INTENSIVE REMEDY KERATIN SPRAY

Original price was: 880 ден.Current price is: 750 ден.
ИНТЕНЗИВЕН КЕРАТИН СПРЕЈ Предности: • Ги елиминира расцепените краеви и мат изглед • Ревитализира и дава тело • Го елиминира разлетувањето • Го зголемува сјајот • Непосредна реакција *бесплатна достава која ќе се изврши во наредните 72 часа (3 работни денови). *за повеќе информации јавете се на: 075 46 90 91

OIL NON OIL – Безмасно масло

480 ден
За лесни фризури тука е моделирачкиот флуид кој има својство да ја штити косата, да ја одржува мека и лесна за моделирање. Ја заштитува од атмосферски влијанија и штетните УВ зраци. Својства: • Природен изглед • Меко фиксирање • Смирувачки ефект *бесплатна достава која ќе се изврши во наредните 72 часа (3 работни денови). *за повеќе информации јавете се на: 075 46 90 91

Trend-Up – Illuminating purple powder 500g

800 ден
*бесплатна достава која ќе се изврши во наредните 72 часа (3 работни денови). *за повеќе информации јавете се на: 075 46 90 91

VOLUME UP MOUSSE Пена за волумен

500 ден
Пена за коса која и дава на косата волумен од коренот до врвовите. Идеална за тенка коса. Својства: • Push Up ефект • Флексибилно зацврстување *бесплатна достава која ќе се изврши во наредните 72 часа (3 работни денови). *за повеќе информации јавете се на: 075 46 90 91

БИ ФАЗА

580 ден
Третман за сите типови коса моќен длабински да ја хидратира косата. Својства на БИ-ФАЗА: • Регенерира многу оштетена коса • Ја смирува разлетаната коса • Заштитува од топлина • Значително го зголемува сјајот • Спречува расцветување на врвовите *бесплатна достава која ќе се изврши во наредните 72 часа (3 работни денови). *за повеќе информации јавете се на: 075 46 90 91

COLOR LOCK MASK

650 ден
ЗАПЕЧАТИ ЈА БОЈАТА Третман кој се користи после бојадисување или бланширање на косата, со био екстракт од Vitis Vinifera koj ги затвора кутикулите на влакното и го продолжува времетраењето на бојата, jа заштитува дури и најчувствителната коса. COLOR LOCK маска: • го обновува влакното • ја хидратира и смирува косата • ја нагласува бојата во полн ефект *бесплатна достава која ќе се изврши во наредните 72 часа (3 работни денови). *за повеќе информации јавете се на: 075 46 90 91

EVERITING MASK

650 ден
ЗА СЕКАКОВ ТИП НА КОСА И СКАЛП За права или виткана коса, тенко или дебело влакно, исто така и за деликатен скалп, шампон и кондиционер кој може да ги употребувате често. EVERYTHING маска: • хидратира без да ја натежне косата • го намалува ефектот на разлетана коса • ја прави косата лесна и дисциплинирана *бесплатна достава која ќе се изврши во наредните 72 часа (3 работни денови). *за повеќе информации јавете се на: 075 46 90 91

KERATIN STRUCTURE HAIR MASK 175ml

430 ден
Маска за хемиски третирана коса, која во својот состав содржи кератин и амино киселини. Маска за хемиски третирана коса, која во својот состав содржи кератин и амино киселини кои длабоко навлегуваат во оштетеното влакно и го ревитализира, штити и зајакнува. Кератинот е протеин со ефективно реконструирачко и обновливо дејство. Овој елемент делува длабоко, ја обновува косата и ја враќа нејзината виталност. Се нанесува на измиена и просушена коса со пешкир, се остава да делува 3-5 минути и потоа се плакне. *бесплатна достава која ќе се изврши во наредните 72 часа (3 работни денови). *за повеќе информации јавете се на: 075 46 90 91

VEGETABLE MILK MASK

650 ден
РЕВИТАЛИЗАЦИЈА НА СУВА КОСА Наменето за сува коса со мат ефект и тешка за справување, класичен шампон и маска третман збогатен со маслиново млеко кое има огромна хидратациска моќ. VEGETABLE MILK маска: • го регенерира влакното • го намалува ефектот на разлетана коса • ја прави косата сјајна • ја прави косата лесна за стилизирање *бесплатна достава која ќе се изврши во наредните 72 часа (3 работни денови). *за повеќе информации јавете се на: 075 46 90 91