Се прикажуваат сите 10 резултати

Прикажи 9 24 36

FULL VOLUME UP SPRAY

Original price was: 880 ден.Current price is: 750 ден.
Предности: Го здебелува влакното • Дава волумен од самиот корен на влакното • Дава инстантен ефект на подебело влакно *бесплатна достава која ќе се изврши во наредните 72 часа (3 работни денови). *за повеќе информации јавете се на: 075 46 90 91

INTENSIVE REMEDY KERATIN SPRAY

Original price was: 880 ден.Current price is: 750 ден.
ИНТЕНЗИВЕН КЕРАТИН СПРЕЈ Предности: • Ги елиминира расцепените краеви и мат изглед • Ревитализира и дава тело • Го елиминира разлетувањето • Го зголемува сјајот • Непосредна реакција *бесплатна достава која ќе се изврши во наредните 72 часа (3 работни денови). *за повеќе информации јавете се на: 075 46 90 91

OIL NON OIL – Безмасно масло

480 ден
За лесни фризури тука е моделирачкиот флуид кој има својство да ја штити косата, да ја одржува мека и лесна за моделирање. Ја заштитува од атмосферски влијанија и штетните УВ зраци. Својства: • Природен изглед • Меко фиксирање • Смирувачки ефект *бесплатна достава која ќе се изврши во наредните 72 часа (3 работни денови). *за повеќе информации јавете се на: 075 46 90 91

БИ ФАЗА

580 ден
Третман за сите типови коса моќен длабински да ја хидратира косата. Својства на БИ-ФАЗА: • Регенерира многу оштетена коса • Ја смирува разлетаната коса • Заштитува од топлина • Значително го зголемува сјајот • Спречува расцветување на врвовите *бесплатна достава која ќе се изврши во наредните 72 часа (3 работни денови). *за повеќе информации јавете се на: 075 46 90 91

Trend Up Prickly Pear

Original price was: 800 ден.Current price is: 630 ден.
Масло од индиска смоква  од 150 мл, koe содржи 150% повеќе витамин Е, Б , А и повеќе масни киселини отколку маслото од арган. Jа обновува косата од коренот до врвовите, спречува кршење на влакното, го олеснува чешлањето и стилизирањето, штити од топлина од фен и др термички третмани на коса и и дава кадифена мекост и сјај. Маслото е многу лесно, не ја оптеретува или масти косата. Составот е збогатен со масло од смокви од кактус кој длабински делува кај порозна или дехидрирана коса без сјај. Употреба: Се нанесува неколку капки од маслото на влажна или сува коса и не се плакне

Hair Care – Арганово масло за коса 100ml

840 ден
Длабоко негувачки серум кој поради специфичните својства на маслото од Арган и Кератин ја храни, навлажнува и ја штити косата. Го враќа сјајот и еластичноста на косата уште при првото нанесување. *транспортот се доплаќа *за повеќе информации јавете се на: 075 46 90 91

Hair Care – масло за коса со ленено семе 100ml

645 ден
Cristall Liquid 100мл од ленено семе, идеално за заштита од атмосферски влијанија, даваат волумен и сјај. Максимална нега и заштита на вашата коса. * 100 мл. *доставата е бесплатна која ќе се изврши во наредните 72 часа (3 работни денови). *за повеќе информации јавете се на: 075 46 90 91

Shape Oil Xflex

450 ден
Идеално за обликување на косата, ја остава косата мека и еластична. Штити од УВ зраци. *доставата е бесплатна која ќе се изврши во наредните 72 часа (3 работни денови). *за повеќе информации јавете се на: 075 46 90 91

Trend Up – Fast Smooth

520 ден
Нежен / кадрав ефект. Специјален производ со двојно дејство, може да ви даде мазен или кадрав ефект користејќи го на влажна или сува коса. Благодарение на сложените силикони во својата формула, ја прави косата мазна и пријатно мека, отстранувајќи го ефектот на сува и наелектризирана коса. Достапно во шишиња од 250 ml. *доставата е бесплатна која ќе се изврши во наредните 72 часа (3 работни денови). *за повеќе информации јавете се на: 075 46 90 91

Young 10 во 1 – Кремаст серум за коса

480 ден
Мултиинтензивен спреј за коса, ја измазнува и ја навлажнува косата. Својства на прскање: антистатичко дејство (антифриз), спречување на разделување на косата, сјај по целата должина, заштита од УВ зраци, длабоко навлажнување, свила и мекост, лесно чешлање, термичка заштита, природен волумен и мазност. Достапност: 150мл. * во цената е вклучена и доставата. *доставата е бесплатна која ќе се изврши во наредните 72 часа (3 работни денови). *за повеќе информации јавете се на: 075 46 90 91