Прикажан е еден резултат

Прикажи 9 24 36

VACUSLIM 48

15500 ден
Vacuslim 48 е безбеден, безболен и пријатен третман за намалување на масните наслаги, намалување на обемот на телото, обликување на телото и намалување на видливоста на целулитот и стриите. Можеби и самите знаете колку е тешко да се намалат проблематичните области, како што се салото на стомакот, „крофните“, наслагите на рацете и на други места - но со третманот Vacusli 48, кој ви овозможува да насочите прецизно одредени делови од телото, сите овие области се значително намалени веќе од првиот третман, а драматичните резултати се веќе видливи по неколку третмани.