Се прикажуваат сите 6 резултати

Прикажи 9 24 36

BEAT UP HOLD HAIRSPRAY – Лак за коса

480 ден
Пена за коса која и дава на косата волумен од коренот до врвовите. Идеална за тенка коса. Идеален за додатен волумен и заштита на сите типови на фризури. Својства: • Ултра јака фиксација • Полн волумен Нелепливо *бесплатна достава која ќе се изврши во наредните 72 часа (3 работни денови). *за повеќе информации јавете се на: 075 46 90 91

CONTROL HOLD HAIR WAX

Original price was: 550 ден.Current price is: 460 ден.
Сјаен восок за перфектна контрола на стилизирањето. Својства: • Сјаен и долготраен ефект *бесплатна достава која ќе се изврши во наредните 72 часа (3 работни денови). *за повеќе информации јавете се на: 075 46 90 91

VOLUME UP MOUSSE Пена за волумен

500 ден
Пена за коса која и дава на косата волумен од коренот до врвовите. Идеална за тенка коса. Својства: • Push Up ефект • Флексибилно зацврстување *бесплатна достава која ќе се изврши во наредните 72 часа (3 работни денови). *за повеќе информации јавете се на: 075 46 90 91

Creative Hair Gum – гума за коса

520 ден
Гума за коса, ултра моделирање и еластична, ви овозможува да креирате секаков стил на коса со екстремно држење и природен допир, идеален за сите фризури. Достапнoст: 250 ml. *доставата е бесплатна која ќе се изврши во наредните 72 часа (3 работни денови). *за повеќе информации јавете се на: 075 46 90 91

Reconstructive Hair Fluid

680 ден
Дејствува директно на тешко оштетените влакна на косата и помага во обновување и еластичноста на вашата коса. За заштитена и блескава коса. Идеален е кога се употребува во комбинација со шампонот и маската. Достапно во шишиња од 100 ml. *доставата е бесплатна која ќе се изврши во наредните 72 часа (3 работни денови). *за повеќе информации јавете се на: 075 46 90 91

Young extra strong – лак за коса

380 ден
Extra strong лак за коса идеален за сите типови фризури. * во цената е вклучена и доставата. *доставата е бесплатна која ќе се изврши во наредните 72 часа (3 работни денови). *за повеќе информации јавете се на: 075 46 90 91