Се прикажуваат сите 2 резултати

Прикажи 9 24 36

Trend-Up – Illuminating purple powder 500g

800 ден
*бесплатна достава која ќе се изврши во наредните 72 часа (3 работни денови). *за повеќе информации јавете се на: 075 46 90 91

Hair Care Bleaching Powder

530 ден
Прашкаст пудер ( бланш ) за избелување на косата кој има брза депигментирачка моќ. Благодарение на новата формула го намалува прашењето при мешање на бланшоти е еднакво ефикасен за секаков тип на избелување и осветлување на косата. Начин на употреба: Во неметален сад се меша 2-3 лажици бланш со 50-90мл хидроген зависно од ефектот што сакаме да го постигнеме. По избелувањето измијте ја косата со топла вода и шампон за третирана коса. За финиш се препорачува третманската маска Hair Care за третирана коса Semi di lino. *доставата е бесплатна која ќе се изврши во наредните 72 часа (3 работни денови). *за повеќе информации јавете се на: 075 46 90 91