Се прикажуваат 1–12 од 32 резултати

Прикажи 9 24 36

COLOR LOCK MASK

650 ден
ЗАПЕЧАТИ ЈА БОЈАТА Третман кој се користи после бојадисување или бланширање на косата, со био екстракт од Vitis Vinifera koj ги затвора кутикулите на влакното и го продолжува времетраењето на бојата, jа заштитува дури и најчувствителната коса. COLOR LOCK маска: • го обновува влакното • ја хидратира и смирува косата • ја нагласува бојата во полн ефект *бесплатна достава која ќе се изврши во наредните 72 часа (3 работни денови). *за повеќе информации јавете се на: 075 46 90 91

EVERITING MASK

650 ден
ЗА СЕКАКОВ ТИП НА КОСА И СКАЛП За права или виткана коса, тенко или дебело влакно, исто така и за деликатен скалп, шампон и кондиционер кој може да ги употребувате често. EVERYTHING маска: • хидратира без да ја натежне косата • го намалува ефектот на разлетана коса • ја прави косата лесна и дисциплинирана *бесплатна достава која ќе се изврши во наредните 72 часа (3 работни денови). *за повеќе информации јавете се на: 075 46 90 91

KERATIN STRUCTURE HAIR MASK 175ml

430 ден
Маска за хемиски третирана коса, која во својот состав содржи кератин и амино киселини. Маска за хемиски третирана коса, која во својот состав содржи кератин и амино киселини кои длабоко навлегуваат во оштетеното влакно и го ревитализира, штити и зајакнува. Кератинот е протеин со ефективно реконструирачко и обновливо дејство. Овој елемент делува длабоко, ја обновува косата и ја враќа нејзината виталност. Се нанесува на измиена и просушена коса со пешкир, се остава да делува 3-5 минути и потоа се плакне. *бесплатна достава која ќе се изврши во наредните 72 часа (3 работни денови). *за повеќе информации јавете се на: 075 46 90 91

VEGETABLE MILK MASK

650 ден
РЕВИТАЛИЗАЦИЈА НА СУВА КОСА Наменето за сува коса со мат ефект и тешка за справување, класичен шампон и маска третман збогатен со маслиново млеко кое има огромна хидратациска моќ. VEGETABLE MILK маска: • го регенерира влакното • го намалува ефектот на разлетана коса • ја прави косата сјајна • ја прави косата лесна за стилизирање *бесплатна достава која ќе се изврши во наредните 72 часа (3 работни денови). *за повеќе информации јавете се на: 075 46 90 91

COLOR LOCK

650 ден
ЗАПЕЧАТИ ЈА БОЈАТА Третман кој се користи после бојадисување или бланширање на косата, со био екстракт од Vitis Vinifera koj ги затвора кутикулите на влакното и го продолжува времетраењето на бојата, jа заштитува дури и најчувствителната коса. COLOR LOCK шампон: • го корегира пигментот на влакното • го редуцира избледувањето на бојата • го продолжува времетраењето на бојата • го зголемува сјајот на косата

EVERITING

650 ден
ЗА СЕКАКОВ ТИП НА КОСА И СКАЛП За права или виткана коса, тенко или дебело влакно, исто така и за деликатен скалп, шампон и кондиционер кој може да ги употребувате често. EVERYTHING шампон: • нежно ја чисти косата • за често миење • погоден за чувствителна коса

FULL VOLUME UP

650 ден
ПОЛН ВОЛУМЕН ЗА ТЕНКА КОСА Тенката коса е тешка за справување и и треба јачина и потпора. Со дејството на маслото од кајсија , овој третман за здебелување и волуменизирање на косата, ја доведува во полн ефект на волумен и успешно го здебелува влакното. FULL VOLUME UP шампон: • Го пополнува влакното • Не ја натежнува надолу • Ја прави косата јака

INTENSIVE REMEDY

650 ден
ОБНОВЕТЕ ЈА ОШТЕТЕНАТА КОСА Третман со инстантен филер ефект за екстремно оштетена коса, кој благодарение на маслиновото масло и кератинот кои се составен дел од овие производи и ја враќаат живоста на косата и го прават влакното совршено мазно и сјајно. INTENSIVE REMEDY шампон: • Регенерира и хидратира • Ја враќа еластичноста на влакното • И дава на косата мекост на свила

VEGETABLE MILK

650 ден
РЕВИТАЛИЗАЦИЈА НА СУВА КОСА Наменето за сува коса со мат ефект и тешка за справување, класичен шампон и маска третман збогатен со маслиново млеко кое има огромна хидратациска моќ. VEGETABLE MILK шампон: • нежно ја чисти косата • длабински ја хидратира и дава сјај

Beauty – маска за коса со ленено семе

Original price was: 600 ден.Current price is: 500 ден.
Маска со ленено семе. Маската со ленено семе ја обновува и омекнува оштетената, сува, и кршлива коса. Маската ви овозможува полесно чешлање на косата. *доставата е бесплатна која ќе се изврши во наредните 72 часа (3 работни денови). *за повеќе информации јавете се на: 075 46 90 91

Beauty – маска за коса со протеини од млеко и јогурт

Original price was: 990 ден.Current price is: 830 ден.
Маска со протеини од јогурт и млеко. Млечната протеинска маска ја обновува и омекнува оштетената, сува, и кршлива коса. Маската ви овозможува полесно чешлање на косата. *доставата е бесплатна која ќе се изврши во наредните 72 часа (3 работни денови). *за повеќе информации јавете се на: 075 46 90 91

Hair Care Repair Mask – Argan Oil & Keratin

500 ден
Арган & Кератин - Маска за коса Маска за коса која благодарение на својот состав со арган и кератински протеини дава долготраен ефект, длабоко го негува, обновува, храни и штити влакното на косата. Идеална за одржување и зајакнување на бојата на косата, давајќи и висок сјај. Начин на употреба: После шампонирање нанесете ја маската на косата и благо масирајте ја. Оставете ја да делува две до три минути, исплакнете ја со млака вода и исушете ја на вообичаен начин. *доставата е бесплатна која ќе се изврши во наредните 72 часа (3 работни денови). *за повеќе информации јавете се на: 075 46 90 91