Се прикажуваат 25–32 од 32 резултати

Прикажи 9 24 36

Long beauty Шампон за коса со пченични никулци 1000 мл.

550 ден
Long beauty Шампон за коса со пченични никулци 1000 мл. Неутрален шампон со протеини од пченични никулци кој има задача да ја подобри состојбата на врвовите на косата. Протеините ги врзуваат разделените врвови и ја зајакнуваат косата по целата нејзина должина.

Long beauty Шампон коса со свилени протеини 1000 мл.

550 ден
Long beauty Шампон коса со свилени протеини 1000 мл.   Шампон погоден за зголемување на волуменот на тешка и кршлива коса. Неутралната pH вредност која содржи свилени протеини го враќа волуменот, густината и цврстината на косата. Се препорачува за тенка и слаба коса.

Young – Shampoo Anti Yellow

500 ден
Шампон против жолтеење, за плава, седа, избледена коса и прамени. Го отстранува жолтиот ефект на косата благодарение на ефектот на маска и дава сјај и мекост; Ја израмнува бојата на косата. Идеален е за подобрување и оживување на бојата на прамените. Начин на употреба: Измијте ја косата со млака вода, нанесете од шампонот и масирајте нежно, оставете да делува 2-5 минути додека не прими боја. Се препорачува употреба на ракавици. *доставата е бесплатна која ќе се изврши во наредните 72 часа (3 работни денови). *за повеќе информации јавете се на: 075 46 90 91

Young – Shampoo Black & Green Tea

600 ден
Шампон од зелен и црн чај за после фарбање. Третман со кисел pH; синергија на зелен и црн чај, богат со антиоксиданси, ја штити косата од оштетување и надворешно влијание. Ја одржува здрава и витална. Начин на употреба: Измијте ја косата со топла вода, ставете од шампонот на дланката, ставете на косата и масирајте подеднакво. Повторете ако е потребно и измијте ја косата. *доставата е бесплатна која ќе се изврши во наредните 72 часа (3 работни денови). *за повеќе информации јавете се на: 075 46 90 91

Кератин регенеративен Шампон за коса 250 мл.

300 ден

Кератин регенеративен Шампон за коса 250 мл.

Шампон збогатен со кератин, алое, хиелуронска киселина и регенин. Помага на косата да и се врати цврстината и еластичноста. Исто така на косата и обезбедува заштита подготвувајќи ја за употреба на регенеративниот 5во1 коктел. Се нанесува на мокра коса, се втриува и потоа добро се плакне. Се препорачува за сите видови на коса. *достава 130 денари која ќе се изврши во наредните 72 часа (3 работни денови). *за повеќе информации јавете се на: 075 46 90 91

Reconstructive Hair Mask

480 ден
Аминокиселински состав кој длабоко продира и ги поправа оштетените делови на косата. Заштитува и зајакнува за силна и полноправна коса. Достапно во туба од 175мл. *доставата е бесплатна која ќе се изврши во наредните 72 часа (3 работни денови). *за повеќе информации јавете се на: 075 46 90 91

Reconstructive Hair Shampoo

300 ден
Шампон со деликатна формула богат со кератин и амино киселини, добар за создавање баланс на ослабените влакна на косата. Помага при обновување на јачината и еластичноста на косата. Достапно во шишиња од 250мл. *цена за достава 130 денари која ќе се изврши во наредните 72 часа (3 работни денови). *за повеќе информации јавете се на: 075 46 90 91

Reconstructive Hair Shampoo 750мл

750 ден
Шампон со деликатна формула богат со кератин и амино киселини, добар за создавање баланс на ослабените влакна на косата. Помага при обновување на јачината и еластичноста на косата. Достапно во шишиња од 750мл. *бесплатна достава која ќе се изврши во наредните 72 часа (3 работни денови). *за повеќе информации јавете се на: 075 46 90 91