Се прикажуваат 13–24 од 32 резултати

Прикажи 9 24 36

Native – Hair Mask Repair

600 ден
Трајно дејство за ревитализација на косата како резултат на застапеноста на Argan масло и протеини од кератин кои длабоко ја хранат, поправаат, и ја обновуваат косата. Идеално за подобрување на бојата на косата и нејзина заштита. По шампонирањето нанесете ја маската на косата и благо масирајте ја. Оставете ја да делува 2 до 3 минути, исплакнете ја со млака вода и исушете ја на вообичаен начин. *доставата е бесплатна која ќе се изврши во наредните 72 часа (3 работни денови). *за повеќе информации јавете се на: 075 46 90 91

Ампули за коса Арган – 4 во пакет

280 ден
Ампула со арган е продукт со високо активни протеини идеални за косата и нега на скалпот, а истовремено и го регулира растот на косата. Одлично ги урамнотежува лојните жлезди и е добар ревитализациски производ кој ја зголемува отпорноста на косата против опаѓање. *цена за достава 130 денари која ќе се изврши во наредните 72 часа (3 работни денови). *за повеќе информации јавете се на: 075 46 90 91

Ампули за Коса Плацента – 4 во пакет

280 ден
Ампула со плацента е продукт со високо активни протеини идеални за косата и нега на скалпот, а истовремено и го регулира растот на косата. Одлично ги урамнотежува лојните жлезди и е добар ревитализациски производ кој ја зголемува отпорноста на косата против опаѓање. *цена за достава 130 денари која ќе се изврши во наредните 72 часа (3 работни денови). *за повеќе информации јавете се на: 075 46 90 91

Katiozon – Ампули за коса

1560 ден
Ампули за коса - Регенерација од коренот до врвовите *доставата е бесплатна која ќе се изврши во наредните 72 часа (3 работни денови). *за повеќе информации јавете се на: 075 46 90 91

Beauty – балсам со ленено семе

430 ден
Балсам од ленено семе за регенерација и хидратација на сува и третирана коса. Благодарение на својата формула извршува реконструирање уште од првото нанесување. Начин на употреба: Шампонирајте ја влажната коса, оставете го балсамот неколку минути и исплакнете го темелно со топла вода. *доставата е бесплатна која ќе се изврши во наредните 72 часа (3 работни денови). *за повеќе информации јавете се на: 075 46 90 91

Beauty – Балсам со протеини

430 ден
Балсамот со протеини од Edelstein Evolution длабоко ја реструктуира оштетената и сува коса. Погоден за сите типови на коса. Го олеснува чешлањето на косата, обезбедува еластичност и мекост на косата. *доставата е бесплатна која ќе се изврши во наредните 72 часа (3 работни денови). *за повеќе информации јавете се на: 075 46 90 91

Long Beauty – Шампон со ленено семе

550 ден
Шампон со ленено семе. Поради неговиот состав, ви го враќа сјајот, мекоста и издржливоста на вашата коса. Содржи ленено семе, кој е еден од најхранливите семиња. Начин на употреба: Исплакнете ја косата со топла вода, нанесете од шампонот и нежно масирајте. Исплакнете темелно со топла вода, нежно избришете и исушете ја со пешкир. *доставата е бесплатна која ќе се изврши во наредните 72 часа (3 работни денови). *за повеќе информации јавете се на: 075 46 90 91

Long Beauty – Шампон со протеини од јогурт и млеко

550 ден
Шампон со јогурт и млечни протеини. Поради неговиот состав, ви го враќа сјајот, мекоста и издржливоста на вашата коса. Содржи млечен протеин, кој е еден од најхранливите протеини. Начин на употреба: Исплакнете ја косата со топла вода, нанесете од шампонот и нежно масирајте. Исплакнете темелно со топла вода, нежно избришете и исушете ја со пешкир. *доставата е бесплатна која ќе се изврши во наредните 72 часа (3 работни денови). *за повеќе информации јавете се на: 075 46 90 91

Long beauty со разладувачки ефект 1000 мл.

550 ден
Long beauty со разладувачки ефект 1000 мл.   Шампон со неутрална pH, тоник и освежувачко својство. Поради својот состав погоден е за потопли периоди од годината. Ја прави косата мека, сјајна и пријатна на допит. Се нанесува на косата и нежно се масира, па потоа се плакне со топла вода.

Long beauty Шампон за кадрава коса 1000 мл.

550 ден
Long beauty Шампон за кадрава коса 1000 мл.   Шампон за кадрава коса со колаген. Поради своите еластични својства ја омекнува косата, го олеснува чешлањето и и дава природен сјај. Се нанесува на косата и нежно се масира, па потоа се плакне со топла вода.

Long beauty Шампон за коса со бамбусова срцевина 1000 мл.

550 ден
Long beauty Шампон за коса со бамбусова срцевина 1000 мл.   Екстрактот од бамбус и другите активни состојки го зајакнуваат коренот на косата  и го спречуваат нејзиното губење. Се препорачува за оние кои често ја мијат косата и имаат потреба од благ шампон кој не ја оштетува кожата.

Long beauty Шампон за коса со мед и матичен млеч 1000 мл.

550 ден
Long beauty Шампон за коса со мед и матичен млеч 1000 мл.   Шампонот содржи оптимален сооднос на протеини и активни супцтанци кои ја зајакнуваат косата. Таа станува сјајна и јака. Се препорачува за слаба и кршлива коса.