Young – Shampoo Black & Green Tea

Young – Shampoo Black & Green Tea

600.00 ден

Шампон од зелен и црн чај за после фарбање.
Третман со кисел pH; синергија на зелен и црн чај, богат со антиоксиданси, ја штити косата од оштетување и надворешно влијание. Ја одржува здрава и витална.
Начин на употреба: Измијте ја косата со топла вода, ставете од шампонот на дланката, ставете на косата и масирајте подеднакво. Повторете ако е потребно и измијте ја косата.

*доставата е бесплатна која ќе се изврши во наредните 72 часа (3 работни денови).
*за повеќе информации јавете се на: 075 46 90 91

5 in stock

Спореди
X