Young – Shampoo Anti Yellow

Young – Shampoo Anti Yellow

900.00 ден

Шампон против жолтеење, за плава, седа, избледена коса и прамени.
Го отстранува жолтиот ефект на косата благодарение на ефектот на маска и дава сјај и мекост; Ја израмнува бојата на косата. Идеален е за подобрување и оживување на бојата на прамените.
Начин на употреба:
Измијте ја косата со млака вода, нанесете од шампонот и масирајте нежно, оставете да делува 2-5 минути додека не прими боја. Се препорачува употреба на ракавици.

*доставата е бесплатна која ќе се изврши во наредните 72 часа (3 работни денови).
*за повеќе информации јавете се на: 075 46 90 91

2 in stock

Спореди
X