Се прикажуваат сите 4 резултати

Прикажи 9 24 36

HAIR DRYER CLASSIC

4500 ден
Лесен и моќен професионален фен за коса, со долготраен AC мотор од 2200 W и внатрешни компоненти обложени со керамика кои ја штитат вашата коса од оштетување на топлина и испуштаат негативни пегли кои се борат против фрчењето, за здрава, сјајна коса.  

Parlux 3000 Professional – Професионален Фен

7650 ден
Parlux 3000 Professional е фен за коса ергономски дизајниран и со специјална гумена облога која спречува лизгање. • 1.810 W мотор • 2.000 работни часови • висока моќност и заштеда на енергија • лесен ергономски дизајн • материјал што не се лизга • 3 метри кабел • 4 температури • 2 брзини • копче за ладен воздух *доставата е бесплатна која ќе се изврши во наредните 72 часа (3 работни денови). *за повеќе информации јавете се на: 075 46 90 91

IQ2 PERFETTO BLACK, INTELLIGENT HAIR DRYER

19950 ден
iQ Perfetto Black, генерацијата на линијата IQ Perfetto од 2023 година • Ултра лесен фен од 294 гр. • 110.000 вртежи (RPM) • 3 брзини • Ниво на бучава 78 db • Мотор без четкички • Oxy Active технологија која делува како антибактериски и исто така запечатувач за кутикулите на косата. Резултатот е сјајна и здрава коса по секоја употреба. • 4 температури • IQ pro машината за сушење доаѓа со 1 дифузор и 2 млазници за концентратор (96мм и 68мм) *доставата е бесплатна која ќе се изврши во наредните 72 часа (3 работни денови). *за повеќе информации јавете се на: 075 46 90 91

Parlux ALYON®- Професионален Фен

8950 ден
Врвен во класата на професионални фенови за коса,Alyon од брендот Parlux се карактеризира со моќна технологија и патентиран систем. • Моторот од 2.250 W го прави најмоќниот фен за коса што може да се пофали со дури 3.000 работни часови, што значи дека може да го оставите да работи 125 дена без престан; • Патентираниот "Hair Free System" го штити фенот од влегување на влакна од косата во внатрешноста, со што се заштитува моторот и и го продолжува животниот век; • 2 брзини • 4 температури • копче за ладен воздух • 3 метри кабел • лесен и ергономски дизајн *доставата е бесплатна која ќе се изврши во наредните 72 часа (3 работни денови). *за повеќе информации јавете се на: 075 46 90 91