Прикажан е еден резултат

Прикажи 9 24 36

Машинка за коса Gama Pro 8

3950 ден
Gama Italy Professional - PRO8 - Тример за коса со магнетен мотор - Прилагодување на висината на сечилото од 0,8 до 3 mm - Прилагодување на сечењето од 3 до 12 mm - Работи на мрежата - Сечило од нерѓосувачки челик - 350 g