Се прикажуваат сите 9 резултати

Прикажи 9 24 36

COLOR LOCK MASK

650 ден
ЗАПЕЧАТИ ЈА БОЈАТА Третман кој се користи после бојадисување или бланширање на косата, со био екстракт од Vitis Vinifera koj ги затвора кутикулите на влакното и го продолжува времетраењето на бојата, jа заштитува дури и најчувствителната коса. COLOR LOCK маска: • го обновува влакното • ја хидратира и смирува косата • ја нагласува бојата во полн ефект *бесплатна достава која ќе се изврши во наредните 72 часа (3 работни денови). *за повеќе информации јавете се на: 075 46 90 91

EVERITING MASK

650 ден
ЗА СЕКАКОВ ТИП НА КОСА И СКАЛП За права или виткана коса, тенко или дебело влакно, исто така и за деликатен скалп, шампон и кондиционер кој може да ги употребувате често. EVERYTHING маска: • хидратира без да ја натежне косата • го намалува ефектот на разлетана коса • ја прави косата лесна и дисциплинирана *бесплатна достава која ќе се изврши во наредните 72 часа (3 работни денови). *за повеќе информации јавете се на: 075 46 90 91

KERATIN STRUCTURE HAIR MASK 175ml

430 ден
Маска за хемиски третирана коса, која во својот состав содржи кератин и амино киселини. Маска за хемиски третирана коса, која во својот состав содржи кератин и амино киселини кои длабоко навлегуваат во оштетеното влакно и го ревитализира, штити и зајакнува. Кератинот е протеин со ефективно реконструирачко и обновливо дејство. Овој елемент делува длабоко, ја обновува косата и ја враќа нејзината виталност. Се нанесува на измиена и просушена коса со пешкир, се остава да делува 3-5 минути и потоа се плакне. *бесплатна достава која ќе се изврши во наредните 72 часа (3 работни денови). *за повеќе информации јавете се на: 075 46 90 91

VEGETABLE MILK MASK

650 ден
РЕВИТАЛИЗАЦИЈА НА СУВА КОСА Наменето за сува коса со мат ефект и тешка за справување, класичен шампон и маска третман збогатен со маслиново млеко кое има огромна хидратациска моќ. VEGETABLE MILK маска: • го регенерира влакното • го намалува ефектот на разлетана коса • ја прави косата сјајна • ја прави косата лесна за стилизирање *бесплатна достава која ќе се изврши во наредните 72 часа (3 работни денови). *за повеќе информации јавете се на: 075 46 90 91

Beauty – маска за коса со ленено семе

Original price was: 600 ден.Current price is: 500 ден.
Маска со ленено семе. Маската со ленено семе ја обновува и омекнува оштетената, сува, и кршлива коса. Маската ви овозможува полесно чешлање на косата. *доставата е бесплатна која ќе се изврши во наредните 72 часа (3 работни денови). *за повеќе информации јавете се на: 075 46 90 91

Beauty – маска за коса со протеини од млеко и јогурт

Original price was: 990 ден.Current price is: 830 ден.
Маска со протеини од јогурт и млеко. Млечната протеинска маска ја обновува и омекнува оштетената, сува, и кршлива коса. Маската ви овозможува полесно чешлање на косата. *доставата е бесплатна која ќе се изврши во наредните 72 часа (3 работни денови). *за повеќе информации јавете се на: 075 46 90 91

Hair Care Repair Mask – Argan Oil & Keratin

500 ден
Арган & Кератин - Маска за коса Маска за коса која благодарение на својот состав со арган и кератински протеини дава долготраен ефект, длабоко го негува, обновува, храни и штити влакното на косата. Идеална за одржување и зајакнување на бојата на косата, давајќи и висок сјај. Начин на употреба: После шампонирање нанесете ја маската на косата и благо масирајте ја. Оставете ја да делува две до три минути, исплакнете ја со млака вода и исушете ја на вообичаен начин. *доставата е бесплатна која ќе се изврши во наредните 72 часа (3 работни денови). *за повеќе информации јавете се на: 075 46 90 91

Native – Hair Mask Repair

Original price was: 1000 ден.Current price is: 600 ден.
Трајно дејство за ревитализација на косата како резултат на застапеноста на Argan масло и протеини од кератин кои длабоко ја хранат, поправаат, и ја обновуваат косата. Идеално за подобрување на бојата на косата и нејзина заштита. По шампонирањето нанесете ја маската на косата и благо масирајте ја. Оставете ја да делува 2 до 3 минути, исплакнете ја со млака вода и исушете ја на вообичаен начин. *доставата е бесплатна која ќе се изврши во наредните 72 часа (3 работни денови). *за повеќе информации јавете се на: 075 46 90 91

Reconstructive Hair Mask

480 ден
Аминокиселински состав кој длабоко продира и ги поправа оштетените делови на косата. Заштитува и зајакнува за силна и полноправна коса. Достапно во туба од 175мл. *доставата е бесплатна која ќе се изврши во наредните 72 часа (3 работни денови). *за повеќе информации јавете се на: 075 46 90 91